Spotkanie Wigilijne 2018

7 grudnia 2018 roku o godz. 16.00 w Ośrodku Konferencyjnym "U Jarmuła" w Parczewie odbyło się spotkanie wigilijne członków Koła SEiRP w Parczewie.

W pierwszej części spotkania Prezes Koła omówił zagadnienia dotyczące grupowego ubezpieczenia w PZU "SEiRP 2019", przekazał niezbędne dokumenty oraz zachęcił zebranych do zawierania umów ubezpieczeniowych. Poinformowano zebranych,że uzupełniające informacje można uzyskać na stronie internetowej ZW SEiRP w Lublinie

Następnie Prezes Koła przedstawił i powitał nowych 4 członków Koła. W spotkaniu brał udział również doradca finansowy firmy "Finanse Atelier" z Lublina, który przedstawił dogodne warunki kredytowe dla emerytów. 

W drugiej części spotkania na, które przybył Komendant Powiatowy Policji w Parczewie mł.insp. Krzysztof Kozyra Prezes Koła złożył wszystkim życzenia Świąteczno - Noworoczne. Wszyscy w miłej atmosferze spędzili czas spożywając potrawy wigilijne.

      

 

Uroczystości 101 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Kowlu

101 ROCZNICA  ODZYSKANIA

PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

            W dniu 16 listopada 2019 roku na zaproszenie Prezesa Towarzystwa Kultury Polskiej Anatolija Herka delegacja Zarządu Okręgu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Lublinie uczestniczyła w uroczystościach 101 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz w VIII Konkursie Polskiej Poezji Śpiewanej - „Śpiewamy dla Niepodległej” zorganizowanych przez Towarzystwo Kultury Polskiej w KOWLU. Uroczystości odbyły się w Domu Kultury „PROSWITA” 

                 

Czytaj więcej...

Rocznica 100-lecia powstania Policji Państwowej

UCZCILIŚMY ROCZNICĘ 100 – LECIA POWSTANIA

POLICJI PAŃSTWOWEJ

W dniach 7 – 9 październik 2019 roku 49 osobowa delegacja Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Lublinie udała się na Wołyń ( UKRAINA ) w celu uporządkowania i zapalenia zniczy na grobach polskich policjantów II Rzeczpospolitej.

Czytaj więcej...