Spotkanie Wigilijne 2018

7 grudnia 2018 roku o godz. 16.00 w Ośrodku Konferencyjnym "U Jarmuła" w Parczewie odbyło się spotkanie wigilijne członków Koła SEiRP w Parczewie.

W pierwszej części spotkania Prezes Koła omówił zagadnienia dotyczące grupowego ubezpieczenia w PZU "SEiRP 2019", przekazał niezbędne dokumenty oraz zachęcił zebranych do zawierania umów ubezpieczeniowych. Poinformowano zebranych,że uzupełniające informacje można uzyskać na stronie internetowej ZW SEiRP w Lublinie

Następnie Prezes Koła przedstawił i powitał nowych 4 członków Koła. W spotkaniu brał udział również doradca finansowy firmy "Finanse Atelier" z Lublina, który przedstawił dogodne warunki kredytowe dla emerytów. 

W drugiej części spotkania na, które przybył Komendant Powiatowy Policji w Parczewie mł.insp. Krzysztof Kozyra Prezes Koła złożył wszystkim życzenia Świąteczno - Noworoczne. Wszyscy w miłej atmosferze spędzili czas spożywając potrawy wigilijne.

      

 

Ustawa represyjna: wreszcie coś się ruszyło?

Polecam lekturę poniżej zamieszczonego artykułu autorstwa Roberta Walenciaka, zamieszczonego w tygodniku Przegląd nr 15 (1266). Przedstawione są w nim informacje na temat tego co nowego dzieje się w kwestii (nie)sławnej ustawy represyjnej po przejęciu w kraju władzy przez Koalicję 15 października

Czytaj więcej...

Protest przeciwko bezprawnemu obniżaniu emerytur i rent

https://www.seirp.pl/protest-przeciwko-bezprawnemu-obnizaniu-emerytur-i-rent

Protest przeciwko bezprawnemu obniżaniu emerytur i rent

1. Stanowczo protestujemy przeciwko bezprawnemu obniżaniu emerytur i rent – żądamy pilnych wyjaśnień od ZER MSWiA

W związku z kuriozalnymi konsekwencjami tzw. polskiego ładu obniżającymi od kilkudziesięciu do kilkuset złotych emerytury i renty wielu naszych Koleżanek i Kolegów, Prezes ZG SEiRP - Antoni Duda w dniu 7 stycznia 2022 roku skierował do Pani Dyrektor ZER MSWiA Małgorzaty Zdrodowskiej wniosek o pilne podjęcie kroków naprawiających masowe naruszenia prawa które po raz kolejny dotknęły nasze środowisko.

Oczekujemy na odpowiedź na nasze wystąpienie. Pismo przedstawiamy poniżej.

Czytaj więcej...