Życzenia dla członków Koła SEiRP w Opolu Lubelskim

                                                                 

 

          Szanowni Koledzy, z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam i Waszym bliskim zdrowych i pogodnych  Świąt  spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze. Życzymy także upojnej zabawy sylwestrowej.

Na nadchodzący Nowy Rok życzymy wszystkim zdrowia, optymizmu i pomyślności  w realizacji planów i marzeń.

Do zobaczenia w Nowym Roku.

 

                                                                                                                            Zarząd Koła SEiRP w Opolu Lubelskim

Życzenia świąteczne

                                                                                   Szanowni Koledzy

 

            Z uwagi na trwającą sytuację pandemiczną, od dłuższego już czasu nie mamy możliwości zorganizowania Walnego Zebrania naszego Koła, spotkania które pozwala porozmawiać, powspominać , tudzież dogłębnie i wytrwale wdrażać tradycyjne zasady integracyjne.

            Miejmy jednak nadzieję, ten trudny czas może wreszcie przeminie i sytuacja poprawi się pozwalając nam powrócić do odbywania cyklicznych spotkań i w miarę normalnego funkcjonowania.

             Pozostając w nadziei na nadejście tej normalności, Zarząd Koła pragnie tą drogą, Wszystkim Wam Koledzy i Waszym Najbliższym, przekazać serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy, dużo spokoju, pogody ducha oraz dużo zdrowia i optymizmu. Jeszcze będzie dobrze, jeszcze będzie zielono, jeszcze będzie wesoło.

                                                                                                                  W imieniu Zarządu Koła: Czesław Bednarczyk

Informacja dla członków Koła SEiRP w Opolu Lubelskim

Zarząd Okręgu Wojewódzkiego SEiRP w Lublinie na stronie głównej zamieścił apel o przekazanie 1% podatku od dochodów za 2019 r na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest nasze Stowarzyszenie.                                                                                                                                  Zarząd Koła SEiRP w Opolu Lubelskim przyłącza się do tego apelu i również zwracamy się do członków Koła o przekazanie (wg.własnego uznania i możliwości) odpisu z podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia - KRS 0000043188.Uzyskane tą drogą środki będą przeznaczone na finansowanie działalności statutowej Stowarzyszenia w której mieści się również pomoc materialna dla członków Stowarzyszenia będących w trudnym położeniu.Zachęcamy więc do pozytywnego odniesienia się do wyżej opisanego apelu.

Prezes Zarządu Koła SEiRP w Opolu Lubelskim Czesław Bednarczyk

Spotkanie członków Koła SEiRP w Opolu Lub.23.01.2020r

W dniu 23.01.2020r w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim odbyło się spotkanie członków Koła SEiRP w Opolu Lubelskim.                          Prezes Koła Czesław Bednarczyk poruszył  zagadnienia dotyczące;

- złożenie przez skarbnika Koła sprawozdania finansowego z działalności Koła za rok 2019 do ZOW SEiRP w Lublinie

- bieżące opłacanie składek członkowskich

- pomoc finansowa emerytom policyjnym w podeszłym wieku i schorowanym a zwłaszcza osobom które znajdują się trudnej sytuacji materialnej

- zbiórka sprzętu elektronicznego oraz literatury szkolnej z przeznaczeniem dla szkół na terenie Ukrainy.

Nadto zebrani członkowie Koła zaakceptowali wniosek dot.wynajmu zastępczego lokalu na działalność Koła do czasu ukończenia remontu pomieszczeń w KPP Opole Lub.W zebraniu wziął udział Zastępca Komendanta Powiatowego w Opolu Lubelskim podins.Bogdan Stasiak, który ogólnie poinformował zebranych o stanie bezpieczeństwa na terenie powiatu opolskiego.

Druga część spotkania integracyjnego odbyła się w "Barze PKS" gdzie zebrani kontynuowali dyskusję spożywając jednocześnie obiad.

 

 

 

Zebranie członków Koła na świetlicy KPP w Opolu Lubelskim

 

 

Spotkanie integracyjne na obiedzie w Barze PKS

Spotkanie członków Koła SEiRP w Opolu Lub.

W dniu 23.05.2019r o godzinie 13.00 w świetlicy KPP w Opolu Lubelskim odbyło się spotkanie członków  Koła SEiRP  w Opolu Lubelskim.W spotkaniu na zaproszenie uczestniczył Prezes Zarządu Okręgu Wojewódzkiego SEiRP w Lublinie Tadeusz Miciuła.W trakcie spotkania Prezes Koła Terenowego SEiRP w Opolu Lubelskim Czesław Bednarczyk ogólnie omówił obecną sytuację emerytów i rencistów policyjnych w kontekście aktywności tej grupy w codziennym życiu jak i angażowania się w prace na rzecz społeczeństwa.V-ce Prezes Koła opolskiego Nikodem Jurak przekazał zgromadzonym krótką informację z konferencji z Okuninki,która odbyła się w dniach 10-12.05.2019r.W dalszej części spotkania Prezes Zarządu Okręgu Wojewódzkiego Tadeusz Miciuła wraz z Prezesem Koła Czesławem Bednarczykiem wręczyli wyróżnionym członkom Koła Dyplomy Uznania.Druga część integracyjna spotkania odbyła się w lokalu "Bar PKS" gdzie uczestnicy spożyli posiłek i kontynuowali interesujące rozmowy.Poniżej zdjęcia ze spotkania.

Wręczanie Dyplomów Uznania wyróżnionym członkom Koła SEiRP w Opolu Lub.