Uroczystości 101 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Kowlu

101 ROCZNICA  ODZYSKANIA

PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

            W dniu 16 listopada 2019 roku na zaproszenie Prezesa Towarzystwa Kultury Polskiej Anatolija Herka delegacja Zarządu Okręgu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Lublinie uczestniczyła w uroczystościach 101 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz w VIII Konkursie Polskiej Poezji Śpiewanej - „Śpiewamy dla Niepodległej” zorganizowanych przez Towarzystwo Kultury Polskiej w KOWLU. Uroczystości odbyły się w Domu Kultury „PROSWITA” 

                 

Czytaj więcej...

Rocznica 100-lecia powstania Policji Państwowej

UCZCILIŚMY ROCZNICĘ 100 – LECIA POWSTANIA

POLICJI PAŃSTWOWEJ

W dniach 7 – 9 październik 2019 roku 49 osobowa delegacja Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Lublinie udała się na Wołyń ( UKRAINA ) w celu uporządkowania i zapalenia zniczy na grobach polskich policjantów II Rzeczpospolitej.

Czytaj więcej...

SZKOLENIE W JANOWIE LUBELSKIM

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy w dniach 19 – 21 października 2018 roku w Ośrodku Jeździeckim „KARINO” odbyło się szkolenie finansowe, informatyczne oraz ubezpieczeniowe dla przedstawicieli Zarządów Kół Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Województwa Lubelskiego. Mieliśmy również okazję wysłuchać propozycji i oferty dyrektora Banku BGŻ S.A BNP Paribas dotyczącej zakładania indywidualnych kont dla Zarządów Kół.

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu prezesa Stanisława Powęzki i członków Koła z Janowa Lubelskiego mogliśmy aktywnie uczestniczyć i spędzić dwa dni w miłej atmosferze za co serdecznie dziękujemy.

Szkolenie zostało zakończone ogniskiem integracyjnym przy muzyce i gorącej kiełbasce.

 

Rzecznik prasowy:

Piotr Mikitiuk

 

Czytaj więcej...